3 شهر آلمان برای خرید ملک!

خرید ملک برای سرمایه گذاری بسیار با خرید خانه برای مهاجرت به اروپا متفاوت هستش. سرمایه گذاران به جای اینکه نگران اندازه آشپزخانه، متراژ خانه، و موقعیت اون باشن، باید نگران پتانسیل اجاره دادن خانه، بازدهی بازار و سایر فاکتورهای اینچنینی باشند.

ممکنه تحقیق درباره ملک به نظر سخت بیاد واسه همین ما براتون مسائل رو ساده سازی می کنیم. اول ۵ فاکتور سرمایه گذاری روی ملک رو معرفی میکنیم و و بر اساس اون فاکتورها، ۳ شهر آلمان برای خرید ملک! رو بهتون میگیم:

چگونگی شناسایی مکان های سود آور برای سرمایه گذاری

یادتون باشه وقتی برای سرماهی گذاری میخواین ملک بخرین، باید با عقلتون پیش برین نه قلب و احساستون! خونه شما جایی هستش که قلبتون میگه ولی ملک سرمایه شما جایی هستش که پولساز باشه.

  • اهمیت سرمایه: پول خود را جایی بگذارید که رشد کند!

درآمد اجاره ای برای ایجاد پول نقد ضروری هستش، اما برای افزایش سود لازمه که جایی رو انتخاب کنین که رشد قیمت داشته باشه. بازارهایی رو انتخاب کنین که با یک نرخ ثابت مواجه باشند. مکان هایی را انتخاب کنید که در آینده بر اثر افزایش تقاضا، ارزش آن افزایش پیدا کند.

  • موقعیت ملک:موقعیت، موقعیت و موقعیت!

بزرگ فکر کنید. شهری رو پیدا کنید که مردم زیادی در اون باشن. اینجوری راحت تر میشه مستاجر پیدا کرد. و داخل شهر یک محله با کیفیت انتخاب کنید. سعی کنید مناطقی رو در نظر بگیرین که در اطراف اون کافه، رستوران، مغازه، سرویس حمل و نقل باشه و یک محله امن به حساب بیاد.

  • میزان تقاضای بیشتر: ظرفیت کمتر، سود بیشتر!

اگر میخواین نرخ رو کاهش بدین، محل هایی رو پیدا کنین که تقاضای زیادی برای اجاره هستش. اینجور مکان ها کرایه بیشتری میگیرن، جای خالی بیشتری دارن و بالاتر از بازده متوسط هستن.

  • رشد شغلی: اگر مستاجر کار داشته باشد، میتواند اجاره پرداخت کند!

رشد شغلی و میزان بیکاری کمتر، فاکتور مهمی در انتخاب شهر هستش. وقتی جایی رشد شغلی وجود داشته باشه، جمعیت بیشتری هم داره. توان پرداخت اجاره توسط مردم میتونه سوداوری شما رو افزایش بده.

  • انعطاف پذیری:اگر مستاجر نتواند اجاره پرداخت کند، شما هم سود نخواهید داشت!

شما میخواین در منطقه مقرون به صرفه ملک بخرین. اگر ارزش ملک خیلی بالا باشه، کرایه هم کافی نخواهد بود و شما نمیتونین پولی که سرمایه کردین رو ازش سود داشته باشین. میتونین با تخمین درآمد خانوار و میانگین قیمت بازار این مسئله رو بسنجین.

بیشتر بخوانیم :  دانستنی های خرید ملک در آلمان

با توجه به این فاکتورها، ۳ شهر برتر برای خرید ملک در آلمان رو بهتون معرفی می کنیم:

۱٫هامبورگ

این شهر از سال ۲۰۰۷ بالاتر از میانگین بازار هستش. بازده سرمایه گذاری در این شهر دو برابر حد معمول بازار هستش. نسبت ارزش ملک به درآمد در هامبورگ، نشون میده که قیمت ملک در حد معمول هستش. این شهر هم ارزش بازار و هم بازدهی بالا داره.

هامبورگ

هامبورگ

۲٫برلین

از آنجا که میزان بیکاری برلین از سایر شهرها بالاتره، ارزش بازار خوبه و شاخص زندگی از کیفیت بالایی برخورداره و میزان ظرفیت هم بالاست و همچنین ارزش ملک نسبت به درآمد هم پایینه، بهترین بازار برای سرمایه گذاری هستش.

برلین

برلین

۳٫درسدن

از آنجایی که درسدن جمعیت کمتری داره، و ارزش بازار به کندی رشد می کنه، میتونین یک ملک با بازدهی بالا در این شهر خریداری کنین. این یه انتخاب خوب برای کسانی هستش که برای اولین بار برای سرمایه گذاری اقدام می کنند.

درسدن

درسدن

 

بیشتر بخوانیم :  دانستنی های خرید ملک در آلمان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳