مکان های رویایی برای خرید ملک در اسپانیا!

اگر خواهان مهاجرت به اروپا هستین، در اسپانیا مکان های فوق العاده ای برای خرید ملک وجود داره، پس میتونین مطمئن باشین که خونه مناسب خودتون رو پیدا می کنین. برای راهنمایی شما در اینجا مناطق مختلف اسپانیا رو معرفی می کنیم که قیمت ملک در این مکانها متغیره و به جاذبه های مختلف دسترسی داره. مکان های رویایی برای خرید ملک در اسپانیا! رو در اینجا معرفی میکنیم:

 

کاستابلانکا و شرق اسپانیا

شرق اسپانیا مناطق مورسیا و والنسیا رو شامل میشه-برخی از معروف ترین مناطق برای مهاجرانی که خواهان زندگی توریستی هستن-والنسیا هم بیشتر مسافران رو به خودش جذب می کنه. هزینه زندگی در اینجا نسبتا ارزان هستش که در بین تازه واردان در اسپانیا خیلی محبوبه.

کاستا دل سول و جنوب اسپانیا

سواحل جنوبی اسپانیا که شامل منطقه آندلوس میشه، به لطف روزهای آفتابی و سواحل خیره کننده یکی از جذاب ترین مناطق برای مهاجران و توریست ها هستش. کسانی که به خرید ملک در این منطقه اسپانیا علاقمندند، حتما از رشته کوه های زیبا، امکانات ورزشی، و بناهای تاریخی معروف اندلوس هم خوششان خواهد آمد.

کاستا دل سول

کاستا دل سول محبوب ترین مکان برای خرید ملک در اسپانیا

شمال شرق اسپانیا

شمال شرق اسپانیا مناطقی مثل کاتالونیا، لا ریوجا، و بیشتر مکانهای معروف اسپانیا رو دربر می گیره.. این بخش از کشور به خاطر تاریخ غنی، زندگی محلی اسپانیایی، کوه های پیرنس و البته هزاران مزرعه انگور معروفه. در شمال شرق اسپانیا میتونین ارتباط نزدیک تری با طبیعت داشته باشین و از اینجا دتسرسی آسان به بارسلونا خواهید داشت.

شمال شرقی اسپانیا

شمال شرقی اسپانیا با دسترسی آسان به بارسلونا

شمال غرب اسپانیا

مهاجرانی که شمال غرب اسپانیا را برای اقامت در اروپا انتخاب می کنند، به خاطر نزدیکی آن به پرتغال و مجاورت با اقیانوس اطلس و البته سواحل و غذاهای دریایی هستش. به طور کلی یکی از ارزان ترین مکانها برای زندگی در این کشوره و میتونین زندگی محلی اسپانیایی رو تجربه کنین.

میراث فرهنگی در شمال غربی اسپانیا

شمال غربی اسپانیا برای زندگی سنتی تر

مرکز اسپانیا

در مرکز شبه جزیره ایبری، مناطقی مثل کاستیلا- لا مانچا و مادرید رو پیدا خواهید کرد که البته پایتخت کشور اسپانیا هم هستش. در اینجا دو سبک زندگی متفاوت رو خواهید دید: یک زندگی شلوغ پلوغ و پر هیجان در مادرید و هر چه به سمت کاستیلا لا مانچا میرین، یک زندگی آرام تر و اسپانیایی تر رو تجربه خواهید کرد.

مادرید

مادرید در اسپانیا مرکزی، پایتخت اسپانیا

جزایر بالریک

مولارکا، منورکا، و ایبیزا، برای مدت طولانی جزو جاذبه های توریستی پر طرفدار بوده و بسیاری از افرادی که اونجا زندگی کردن، بارها به گوشه و کنار این جزایر بازگشتن. مردم جزایر بالریک رو خانه همیشگی خود میسازند، چرا که آب و هوای عالی، سواحل خیره کننده و تاریخ منحصر به فرد داره. شما کدام جزیره بالریک رو بیشتر دوس دارین؟

جزایر بالریک

جزایر بالریک با تنوع فرهنگی

جزایر قناری

مجمع الجزایر قناری، یه بهشتی در اسپانیا هستش که در سواحل غربی مراکش واقع شده. جزایر اصلی اینجا برای مهاجران تنریف، گرن قناریا، لانزاروته و فیورتونتورا هستن. جزایر قناری هم مثل بالریک، به خاطر آب و هوا و طبیعت بکر، مردم رو هر سال به خودش جذب می کنه. شما کدوم جزیره رو برای اقامت انتخاب می کنین؟

جزایر قناری

جزایر قناری در بخش جنوبی اروپا و جنوبی غربی سواحل مراکش

بیشتر بخوانیم :  چرا در اسپانیا ملک بخریم؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳