درباره آب و هوای سوئد بیشتر بدانید!

فکر  مهاجرت به اروپا رو در سر دارین؟ یکی از بهترین کشورهای اروپایی با اب وهوای عالی که بهتون پیشنهاد می کنیم، سوئد هستش. آب و هوای سوئد معمولا معتدل هستش به جز عرض جغرافیایی آن.. البته استکهلم گرم تر و معتدل تره.. در شمال سوئد زمستان ها طولانی و شدید هستن که گاهی هفت ماه طول میکشه. در حالی که جنوب سوئد فقط چند ماه زمستانی داره. بیشتر بارش ها در اواخر تابستان اتفاق می افتد و در زمستان احتمال برف بیشتره. با ما باشید درباره آب و هوای سوئد بیشتر بدانید!

 

زمستان در سوئد

هر ماهی بین نوامبر و مارس در سوئد سرد و برفی هستش. بهترین زمان برای انجام ورزش های زمستانی در سوئد اواخر فوریه، مارس و دسامبر هستش. ۲۰۰ پیست اسکی در کشور سوئد هستش که مسافران زیادی رو به خودش جذب می کنه. فستیوال های زمستانی سوئد خیلی جذابه و هر سال در فوریه برگزار میشه.

سوئد در زمستان

سوئد در زمستان

بهار در سوئد

بهار بهترین وقت برای سفر به سوئد هستش: در حالی که هنوز آف-سیزن هستش ، با قیمت های ارزان، آب و هوای گرمتر و مناظر زیبای بهاری.. البته آب و هوای سوئد در بهار یه جورایی غیر قابل پیش بینی هستش، روزها به طور کلی گرمتره با درختان پر از شکوفه.. در بهار ۱۳ ساعت روشنایی روز رو تجربه می کنین!

بهار در زمستان

بهار در زمستان

تابستان در سوئد

تابستان در شمال سوئد کوتاه و خنک هستش ولی بقیه کشور به طور کلی خیلی راحت و گرمه. سوئدی ها عاشق جشن گرفتن در کنار سواحل در فصل تابستان هستن. برای گردشگران، یکی از بهترین فصل ها برای بازدید از سوئد، تابستان به شمار میره. البته باید به شلوغی عادت کنین ولی به آب و هوای خوبش می ارزه.

تابستان در سوئد

تابستان در سوئد

پاییز در سوئد

پاییز در سوئد معمولا بارانی هستش و هوای مرطوبی از سمت اقیانوس اطلس به سمت سوئد می وزه. مه در پاییز طبیعیه. در نواحی شمالی سوئد، برف و طوفان از اواسط اکتبر شروع میشه. سپتامبر میتونه زمان خوبی برای بازدید از سوئد باشه.

پاییز در سوئد

پاییز در سوئد

بیشتر بخوانیم :  نکات مهم درباره خرید ملک در سوئد!
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳