آب و هوای اسپانیا چطوره!

چرا بیشتر مردم دوس دارن برن اسپانیا؟ به خاطر آب و هواش.. اسپانیا ده ها ساحل بکر مثل سواحل مدیترانه و اتلنتیک داره. در این کشور انتظار تابستان های داغ ، پاییز گرم، زمستان معتدل رو داشته باشین. خب با ما همراه باشین تا با جزئیات بهتون بگیم آب و هوای اسپانیا چطوره!

 

۱٫بهار در اسپانیا

در اسپانیا مثل سایر کشورهای اروپایی، یکی از زیباترین فصول سال برای بازدید، بهاره که پر از گل و شکوفه هستش و هوا به سرعت در حال گرم شدنه. به ویژه جزایر قناری که در این فصل فوق العاده دیدنیه. با این وجود که سواحل از ماه مارس شروع به گرم شدن می کنن، هنوز وقت آفتاب گرفتن نیستش. در ماه می هوا ۲۶ تا ۲۸ درجه میشه.

در این فصل سرما جای خودش رو به گرما میده و همه جا پر از انرژی و شادیه. کارناوال ها و فستیوال ها هم در بهار شروع میشن.

بهار در اسپانیا

بهار در اسپانیا

۲٫تابستان در اسپانیا

در فصل تابستان، دمای هوا در بیشتر نقاط تا ۳۵ درجه میرسه. بخاطر هوای بسیار گرم برخی کسب و کارها در یکی از ماه های داغ تابستانی تعطیل میشه و مردم همه به دریا هجوم میبرن. جولای در اسپانیا خشک ترین ماه هستش و حتی شبها هم دمای هوا بالای ۲۰ درجه هستش. در واقع تابستان فصل آفتاب گرفتن و تفریحات ساحلی در اسپانیا به شمار میره. در جزایر قناری بادهای گرم آفریقایی با بادهای سرد ساحلی شرایط مناسبی برای استراحت داره.

تابستان در اسپانیا

تابستان در اسپانیا

۳٫پاییز در اسپانیا

آب و هوای اسپانیا در ماه سپتامبر مثل آغاز تابستان هستش و برگشت مسافران و دانشجویان کمک میکنه قیمت ها پایین بیاد. هوا بالای ۲۷ درجه نمیره. دما کاهش پیدا می کنه ولی سواحل تا نوامبر باز هستن. در بخش مرکزی اسپانیا احتمال بارندگی افزایش پیدا می کنه و موقع خوبی برای بازدید از موزه ها و بناهای معماری و شرکت کردن در فستیوال های موسیقی هستش.

پاییز در اسپانیا

پاییز در اسپانیا

۴٫زمستان در اسپانیا

در زمستان سواحل آرام مدیترانه در زمستان با برف و باد شروع به طوفانی شدن می کنه. هوا شروع به بارانی شدن می کنه. و البته جزایر قناری بهترین فصل برای سفر هستش چرا که روزهای گرم و ابری داره.

اسپانیا در زمستان

اسپانیا در زمستان

بیشتر بخوانید: چرا عاشق اسپانیا خواهیم شد!
بیشتر بخوانیم :  چرا عاشق اسپانیا خواهید شد!
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳