اسپانیا هر سال میلیون ها گردشگر به خودش جذب می کنه. اگه یه بار واسه سفر به اسپانیا برین، مطمئنا باز هم به این کشور برمیگردین. در اینجاهر چیزی برای هر سلیقه ای وجود داره. هنوز از اسپانیا بازدید نکردین؟ یا هنوز درست و حسابی کشفش نکردین؟ در اینجا بهتون میگیم که چرا عاشق اسپانیا خواهید شد:

 

۱٫غذای اسپانیایی

من از نمره ۱ تا ۱۰ به غذای اسپانیایی ۱۰ میدم! خب چرا؟ غذای لذیذی که در هر منطقه متفاوته. برخی از غذاهای کلاسیک اسپانیایی عبارتند از تاپاس، پائلا، پتکسوس، گازپاچو، گوچینیلو، سرانو هام، پاتاتاس براواس، امپانادا، چوروس، پولپو، تیگرس.. اصن میشه گفت اسپانیا بهشتی واسه اونایی که عاشق غذاهای خوشمزه ن.

غذای اسپانیایی

غذای اسپانیایی

۲٫آب و هوای دوست داشتنی

آب و هوای اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکا، در تمام طول سال دلپذیر هستش و در بیشتر شهرهای اسپانیا در تمام ۳۶۰ روز سال، آب و هوای آفتابی در انتظار شماست.

بیشتر بخوانیم :  آشنایی با تفریحات اسپانیا!

به لطف سواحل کاستا دل سول در سواحل جنوبی و جزایر قناری، واقع در غرب آفریقا، حتی در ماه های زمستانی هم میتونین در این کشور اروپایی آفتاب بگیرین.

آب و هوای اسپانیا

آب و هوای اسپانیا

۳٫شهرهای بیشمار با معماری چشمگیر

اسپانیا کشوری با تاریخ غنی، معماری خیره کننده ای رو به نمایش میذاره. چندین شهر قرون وسطی، کلیسا، و مکان مذهبی در اسپانیا وجود داره که در دنیا نظیر نداره.

مورخان بر این باورند که بیش از ۱۰۰۰۰ قلعه در طول قرون وسطی ساخته شد، که ۲۵۰۰ تاش باقی مونده. در اسپانیا همچنین میتونین منحصر به فرد ترین کاخ های دنیا مثل کاخ الحمرا در گرانادا، آلکازار در سویل، پالاسیو دل اورینته در مادرید رو بینین.

به طور مثال آندلس به خاطر شهرهای سفید معروفه که بیشتر خانه هاش سفید هستن.

شهرهای اسپانیا

شهرهای اسپانیا

۴٫مردم خونگرم

اغلب مردم اسپانیا خونگرم و مهمان نواز هستن. برخی از آنها شاید از بی احترامی برخی گردشگران خسته شده باشن ولی در کل میتوان متوجه مهمان نوازی و رفتار صمیمی آنها شد. سعی کنین چند تا عبارت اسپانیایی یاد بگیرین و باهاشون ارتباط برقرار کنین. اینکه به زبان آنها احترام بذارین و سعی کنین زبان اسپانیایی یاد بگیرین، واسشون قابل تقدیره.

مردم اسپانیا

مردم اسپانیا

۵٫سواحل زیبا

سواحل اسپانیا جزو بهترین سواحل اروپا هستند و در سرتاسر دنیا معروفند. میلیون ها مسافر برای بازدید از سواحل خیره کننده و آفتاب گرفتن به این کشور میان. برخی از بهترین سواحل رو در امتداد کاستا دل سول در اطراف بارسلونا و جزایر قناری میتونین پیدا کنین..

سواحل اسپانیا

سواحل اسپانیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳