هزینه خرید ملک در سوئد چقدر است؟

ایا درباره مهاجرت به سوئد دو دل هستین؟ یا شاید تا الان اقامت سوئد رو گرفتین و به دنبال این هستین که وارد بازار ملک سوئد بشین. در اینجا ما آخرین قیمت خانه در سوئد رو بهتون ارائه میکنیم و متوجه خواهید شد که چقدر قیمت خانه در محله های مختلف استکهلم متفاوت هستش و قیمت خانه در استکهلم رو با سایر نقاط کشور سوئد مقایسه میکنیم.هزینه خرید ملک در سوئد چقدر است؟

 

 

قیمت خانه در استکهلم

قیمت خانه در استکهلم

 

نقشه شهرداری استکهلم

نقشه زیر شهرداری های موجود در منطقه استکهلم بزرگ رو نشون میده که در جدول قیمت بالا هم جداگانه آمده. این نه تنها شامل مناطقی مثل سولنا، لیدینگو، داندرید، میشه ؛ بلکه تمام مناطق دور که ساعت ها تا مرکز شهر استکهلم فاصله داره رو هم در بر میگیره.

 

ارزان ترین و گران ترین مناطق برای خرید ملک در استکهلم

سه تا از گران ترین شهرهای سوئد شامل لیدینگو، سولنا، و داندرید میشه. Norrtalje کمترین قیمت خانه در استکهلم بزرگ رو داره و بعد از آن شهرهای Nykvarn و Sodertalje به ترتیب ارزان ترین خانه ها را دارند. به طور کلی هر چه از مرکز شهر دورتر بشین، ، نسبت به پولی که هزینه می کنین، متراژ زمین بیشتری رو میتونین خریداری کنین. هر چه به آب هم نزدیک تر باشین، قیمت ها بیشتره، همونطور که در جزیره لیدینگو افزایش قیمت خانه دیده میشه.  منطقه Österåker در طی یک دوره ۱۲ ماهه یک افزایش قیمت ۱۵ درصدی داشته.

بیشتر بخوانیم :  نکات مهم درباره خرید ملک در سوئد!

 

هزینه خرید ملک در سوئد به طور میانگین

میانگین قیمت یک خانه در سوئد به طور میانگین، در حال حاضر برای هر متر مربع ۹۰۸ ۲۴ SEKهستش. بر  اساس اخرین ارقام، قیمت متوسط یک خانه در استکهلم برابر با ۵۶۲۱۰۰۰ sek هستش که این رقم ۴۶ درصد نسبت به میانگین ملی سوئد گران تر به شمار میره و البته در گوتنبرگ و مالمو به طور قابل توجهی قیمت ها بالاتر هستن.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳