5 جزیره برتر برای خرید ملک در یونان

یونان از نظر تاریخ، فرهنگ، جغرافیا، یکی از جذابت ترین مکان های توریستی دنیاست. یونان به عنوان گهواره تمدن غرب، علاوه بر جذابیت های متنوع، دارای ۶۰۰۰ جزیره هستش که ۲۲۷ تای اونا خالی از سکنه هستش. خب حالا کدوم جزیره برای خرید ملک در یونان بهتره؟ در اینجا به معرفی ۵ جزیره برتر برای خرید ملک در یونان می پردازیم:

 

میکونوس

میکونوس برای کسانی که به دنبال جشن و پایکوبی شب تا صبح هستن مناسبه. طی یک سفر یکروزه میتونین به شهر پر پیچ و خم آتن برسین. اگه خارج از فصل و در ماه های زمستانی به این جزیره برین، میتونین لذت بیشتری از سفر ببرین. یکی از خیره کننده ترین بخش های میکونوس، ونیز کوچک هستش. خرید ملک در میکونوس چندان ارزان نیست ولی ارزش تک تک ریال هایی که خرج میکنین رو داره.

خرید ملک در میکونوس

سانتورینی

کرت

یکی از بزرگترین و شلوغ ترین جزایر یونان ، کرت هستش . مناظر متنوع کرت از کوه های پوشیده از برف گرفته تا دره های سنگی و سواحل صخره ای. هراکلیون پایتخت این جزیره هستش. با هواپیما میتونین به بزرگترین تفریحگاه کرت ، آگیوس نیکولاس برین. این هم یکی از بهترین جزایر یونان برای خرید ملک هستش که شما رو شگفت زده می کنه.

خرید ملک در کرت

کرت

زاکینتوس

زاکینتوس که با نام ایتالیایی زانته هم معروفه، سومین جزیره بزرگ در دریای ایونی هستش. سواحل شرقی آن یکی از جاذبه های یونان هستش که جزایری مثل لاگاناس و تسیویلی که شما رو مجذوب می کنه. این جزیره به لطف صخره های آهکی ، یکی از خیره کننده ترین سواحل اروپا هستش. اگه میخواین سرمایه خودتون رو در جزیره ای اروپایی هزینه کنین، پس به زاکینتوس برین.

خرید ملک در زاکینتوس

زاکینتوس

کفالونیا

یه جزیره خیره کننده با مناظر صخره ای ، جذابیت روستایی و سواحل بکر.. کفالونیا به عنوان یکی از بزرگترین جزایر ایونی یونان، خریداران ملک از سراسر دنیا رو به خودش جذب می کنه.

خرید ملک در کفالونیا

کفالونیا

آلونیسوس

آلونیسوس یکی از شمالی ترین جزایر، و تنها جزیره ای که میشه به طور مستقیم از ایالات متحده به سمت آن پرواز کرد. یه جزیره با قلعه های قرون وسطی، خیابان های سنگفرش شده ، خانه های سنگی و نمای بی نظیر و حیرت انگیز شما رو شگفت زده می کنه و این پنجمین جزیره ای هستش که بهتون پیشنهاد می کنم در اون سرمایه گذاری کنین.

خرید ملک در آلونیسوس

آلونیسوس

بیشتر بخوانیم :  5 مرحله خرید ملک در یونان!
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳