چرا در اسپانیا ملک بخریم؟

به تازگی انگار همه به دنبال خرید ملک در اطراف مدیترانه هستند و البته حتما تا الان همه یکی خریدن! چی باعث میشه خرید خانه در اسپانیا انقد طرفدار داشته باشه؟ چرا در اسپانیا ملک بخریم؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که موجب شده اشخاص بخوان توی اسپانیا ملک بخرن اقامت اسپانیا است. اما چرا خیلی ها اسپانیا را انتخاب می کنند؟ با هم دلایلی اشتیاق این افراد برای خرید ملک در اسپانیا هستند را مرور میکنیم.

آب و هوای اسپانیا

آب و هوای سواحل اسپانیا در مقایسه با گذشته نسبتا استوایی هستش. با دمای متوسط و ساعات آفتابی که در طول سال دو برابر انگلیس هستش.. این کشور جون میده واسه آفتاب گرفتن!

آب و هوای اسپانیا

غذای اسپانیا

شاید با غذاهای اسپانیایی آشنا نباشین اما مطمئن باشین یکی از بهترین های دنیاست. غذاهای لذیذی مثل سوسیس کوریزو، ژامبون خوشمزه، سبزیجات و میوه های بی نظیر و انواع نوشیدنی های منحصر به فرد رو در این کشور تجربه کنین.

بیشتر بخوانیم :  مکان های رویایی برای خرید ملک در اسپانیا!

غذای اسپانیایی

تفریحات اسپانیا

اسپانیایی ها به شل گرفتن و آسون گرفتن معروفند! چه عاشق گلف باشین یا تنیس یا قایقرانی در دریا، برنز کردن در سواحل و حتی کوه پیمایی و اسکی، اسپانیا بهترین گزینه واسه شما هستش.

تفریحات اسپانیا

این دلایل واسه خرید ملک در اسپانیا کافی نبود؟ پس ادامه میدم:

هزینه زندگی در اسپانیا

زندگی در اسپانیا فوق العاده در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ارزونه. در حالی که ممکنه نرخ ارز بالا و پایین بره و بحران اقتصادی پیش بیاد، بازم اسپانیا یکی از بهترین مکان های دنیا برای زندگی هستش. هر چیزی از خونه و ملک گرفته تا یک تکه نان در اسپانیا ارزان هستش.

فرهنگ مردم اسپانیا

همه چیزهای خوب در زندگی رایگان هستند و پول نمیتونه ارزش تاریخی و فرهنگی اسپانیا رو مشخص کنه. هر منطقه از کشور هویت و سنت های خاص خودش رو داره که در جشن های محلی و میهمانی های هفتگی به خوبی معرفی می شن. مثل فستیوال شناخته شده گوجه فرنگی و یا گاو بازی، جشنواره های زیادی گردشگران سراسر دنیا رو به اسپانیا جذب می کنه.

بیشتر بخوانیم :  مکان های رویایی برای خرید ملک در اسپانیا!

 

خب پس منتظر چی هستین؟ هر چه سریع تری برای خرید ملک در این کشور اقدام کنین.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳