تعطیلات در اسپانیا میتونه با تفریحاتی مثل خوردن پائلا، لذت بردن از یک اسپرسو در کافه خیابانی یا خورد تاپاس تا نیمه شب سپری بشه. اسپانیا با تفریحاتی مثل فلامنکو و رفتن به کلیساها، یک کشور مدرن هستش که موزه های هنری در سطح جهانی، بهترین غذاخوری های دنیا و تفریحات شبانه ارائه می کنه. از قدم زدن در پارک گرفته تا رقص فلامنکو، برای هر سلیقه ای یک تفریحی هستش. برای آشنایی با تفریحات اسپانیا! با ما همراه بشین:

 

۱٫تاپاس رایگان بخورید!

مهمترین بخش زندگی در اسپانیا، خوردن تاپاس رایگان هستش. میتونین به یه رستوران برین، و یه عالمه غذا و نوشیدنی رایگان رو به سبک سنتی بخورین. البته برخی شهرها اینطور نیس و میگن توی این دنیا هیچ چیزی رو نمیشه رایگان بدست اورد. ولی در شهرهایی مثل گرانادا، تاپاس همراه با نوشیدنی بهتون به صورت مجانی میدن.

تاپاس

تاپاس

۲٫یک نمایش فلامنکو ببینید!

فلامنکو مختص روز موسیقی هستش. این سبکی از موسیقی سنتی هستش که تا امروز هنوز زنده مونده. معمولا این نمایشا توسط یک گروه ارکستر در باغ آلکازار در سویل برگزار میشه. بهترین فلامنکو رو در عروس کولی ها و گاهی در زندان ها خواهید دید. اگه میخواین یه نمایش فلامنکو واقعی رو ببینین به مادرید و یا سویل برین.

فلامنکو

فلامنکو

۳٫از معماری آنتونی گائودی دیدن کنید!

معماری آنتونی گائودی معروف و منحصر به فرد هستش ولی با سلیقه هر کسی جور در نمیاد. البته، مناظری مثل لا ساگرادا و پارک گوئل یکی از بایدهای این بنای حیرت انگیز هستش. سایر جاذبه های دیدنی بارسلونا شامل کاسا میلا در گائودی، کاسا کالوت، و کولژیو ترسیانو میشن.

قلعه گائودی

قلعه گائودی

 

بیشتر بخوانیم :  درباره فرهنگ اسپانیایی ها!

۴٫به تماشای گاو بازی در سویل بروید!

فعالان حقوق حیوانات در اسپانیا با این مسابقات مخالفن ولی خیلی از اسپانیایی ها علاقمندند. این بازی به اندازه قدیما دیگه محبوب نیستش هر چند یه بخش جدا نشدنی از تاریخ اسپانیا هستش. تصمیم با خودتونه که برین یا نه. در سویل و مادرید طرفداران زیادی داره و بیشتر از شهرهای دیگر برگزار میشه.

گاوبازی

گاوبازی

۵٫از الحمرا بازدید کنید!

در تپه های گرانادا، قلعه الحمبرا به سبک موریش قرار داره که ساکنین شهر رو از حمله مسیحیان برای صدها سال حفظ کرده. گرانادا آخرین شهر اسپانیایی بود که سقوط کرد. گرانادا یکی از زیباترین باغ های دنیاست کهه قلعه زیبا، جذابیت آن را دو چندان ساخته. در کمتر از ۴ ساعت میتونین به الحمرا برین.

الحمبرا

الحمبرا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳