آموزش گام به گام برای ورود به بازار کار آلمان!

آلمان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی هستش و ازونجایی که جمعیت آلمان در حال پیر شدن هستش، نیروی تازه نفس ندارن. بنابراین کشور آلمان نیروی کار حرفه ای از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی را به خود فرا میخواند. در آلمان فرصت های شغلی زیادی برای افراد حرفه ای و واجد شرایط وجود داره. در اینجا ما به شما نحوه پیگیری پیشنهادات شغلی ارزشمند رو میگیم. پس با ما باشین تا شرایط مهاجرت به آلمان رو به شما ارائه کنیم و اینکه چطور مدارک حرفه ای خود رو به رسمیت بشناسین و مهارت های زبان خود رو بالا ببرین.

به محض ورود به کشور آلمان شما با یک سیستم اجتماعی توسعه یافته روبرو خواهید شد که شما و خانواده تان را در مقابل مشکلات اجتماعی حفظ می کند. ما در اینجا آموزش گام به گام برای ورود به بازار کار آلمان! رو به شما ارائه میکنیم:

پیدا کردن شغل در آلمان

شما تصمیم گرفتین که به  یک شغلی در آلمان مشغول بشین؟ شما باید اول کارفرمای مناسب خودتون رو پیدا کنین. با سرچ در اینترنت برای پیشنهادات شغلی شروع کنین.

مهاجرت به آلمان

آموزش گام به گام برای ورود به بازار کار آلمان!

اخذ ویزای کار آلمان

آیا برای مهاجرت به آلمان نیاز به اخذ ویزا کار آلمان دارم؟ و چه مدارکی باید ارائه کنم؟ این اولین سوالی هستش که خیلی از افراد میپرسن و شما میتونین در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنین. و در صفحه آنچه درباره مهاجرت به آلمان از طریق کار باید بدانید هم اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

اخذ ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کار آلمان

ارائه درخواست برای کار در آلمان

یک پیشنهاد شغلی هیجان انگیز در آلمان دریافت کردین؟ پس برای ان شغل درخواست بدین. اولین قدم ارسال درخواست و اسناد برای شرکت مورد نظر هستش. بعد از آن احتمالا شرکت برای مصاحبه با شما دعوتنامه میفرستد.

بیشتر بخوانیم :  سیر تا پیاز مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

وقتی برای شغل درخواست دادین و با موفقیت پشت سر گذاشتین، برای تکمیل این بخش، باید یک قرارداد کاری امضا کنید.

آموزش گام به گام برای ورود به بازار کار آلمان!

آموزش گام به گام برای ورود به بازار کار آلمان!

 شرایط لازم برای ورود به بازار کار آلمان

  1. ارائه مدرک تحصیلی معتبر
  2. سابقه کاری مرتبط
  3. تسلط به زبان آلمانی یا انگلیسی

برای ورود به بازار کار آلمان باید مدرک تحصیلی مرتبط با حرفه مورد نظرتون رو داشته باشین و سابقه کاری با مدارک رو ارائه کنین. شما میتونین برای شغل هایی که نیروی کافی در آلمان وجود ندارد، به راحتی ویزای کار آلمان رو بگیرین . در صورتی که تخصص لازم رو داشته باشین ، بدون هیچ مانعی میتونین به اون بازار راه پیدا کنین. ولی مشکلی که هست، شما به عنوان یک غیر اروپایی حتی اگر در آلمان تحصیل کرده باشید، ولی برای ورود به بازار کار باید ، افراد متخصص اروپایی در آن زمینه کم باشند.

آلمان

ورود به بازار کار آلمان

مشاغل مجاز به کار در کشور آلمان

 

  • متخصص فناوری، مهندسی و ریاضیات

افراد متخصص در تمام زمینه های علمی، مهندسی و پزشکی  با ارائه مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط اجازه ورود به بازار کار کشور آلمان رو دارند.

  • متخصص امور فنی

شغلهای فنی مثل تعمیرکاری و غیره باید با ارائه رزرومه تحصیلی و سابقه کاری مرتبط میتوانند برای کار در آلمان درخواست بدهند.

  • سرمایه گذران و کارآفرینان

برای سرمایه گذاری در آلمان با ارائه یک برنامه کاری دقیق و منظم باید اقدام کنید و اثبات کنید که میتوانید با این کار باعث ایجاد موقعیت شغلی بیشتر شوید.

بیشتر بخوانیم :  سیر تا پیاز مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳