اقامت اروپا

از جمله روشهای تضمینی که میتوان اقامت اروپا را بدست آورد، می توان ثبت شرکت، سرمایه گذاری و ازدواج و تمکن مالی را نام برد که البته هرکدام نیازمند به گذراندن مراحل خاص خود می باشد.

در این مطلب روش هایی که میتوان از طریق آن اقامت اروپا را بدست آورد را به طور مختصر و مفید برایتان توضیح میدهیم.پس تا پایان این مطالب با ما همراه باشید

 اخذ اقامت اروپا با خرید ملک

با خرید ملک در یکی از کشورهای اسپانیا، پرتغال، لتونی و یونان می توان شهروندی و اقامت دائم اروپا را بدست آورد. معمولا شرایط و زمان لازم برای اخذ اقامت اروپا با توجه به مبلغ سرمایه گذاری و کشور مبدا متفاوت است.

اقامت اروپا با خرید ملک

اقامت اروپا با خرید ملک

به عنوان مثال می توان با خرید ملک در یونان به ارزش ۲۵۰ هزار یورو،ویزای شنگن و اقامت اروپا را گرفت.اما به دلیل تغییراتی در برنامه های مهاجرت اعمال می شود می توان به سایت سفارت کشور مورد نظری که قصد اقامت دائم آن را دارید مراجعه کنید و یا با مراجعه به وکیل مهاجرت از قوانین جید مهاجرت مطلع شوید.

بیشتر بخوانیم :  چگونه از شوک فرهنگی پس از مهاجرت جلوگیری کنیم!

اخذ اقامت اروپا با ثبت شرکت

یکی از راههای دیگر که می توان اقامت اروپا را بدست آورد ثبت شرکت در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا می باشد که با توجه به هزینه های لازم و نوع شرکت، متفاوت می باشد.

اقامت اروپا با ثبت شرکت

اقامت اروپا با ثبت شرکت

معمولا راحت ترین راه ثبت شرکت که با آن می توان اقامت اروپا را بدست آورد، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. برای این کار باید یک حساب بانکی بین المللی داشته باشید و با حدودا ۱۰ هزار دلار همراه با ارائه مدارکی که دال بر عدم سوپیشینه و نوع فعالیت، برای ثبت شرکت اقدام کنید که این مبلغ در حساب شما باقی می ماند.

با استفاده از این روش می توانید در کمتر از ۶ ماه اقامت اروپا را بدست آورید. با توجه به شرایط اقتصادی برخی از کشورهای اروپایی، این تصمیم گیری ها باید با بررسی وکلای مهاجرت صورت گیرد، چون باید در پایان هر سال، میزان فعالیت و سود سالیانه شرکت خود را به دولت آن کشور گزارش دهید.

بیشتر بخوانیم :  آنچه درباره ویزای آلمان باید بدانید!

یعنی باید یک گردش مالی سالیانه و سود ناشی از ثبت شرکت در اروپا را ارائه دهید تا بتوانیداقامت اروپا را تمدید کنید.

اخذ اقامت اروپا از طریق ازدواج

اقامت اروپا از طریق ازدواج

اقامت اروپا از طریق ازدواج

ازدواج هم یکی از روش هاییست که می توان با توجه به قوانین هر کشور برای مهاجرت اقدام کرد. به عنوان مثال طبق قوانین کشور آلمان می توان با ازدواج با یک فرد آلمانی اقامت کشور آلمان را بدست آورد.البته شخص متفاضی باید زبان آلمان را در سطح A1 بلد باشد.

علاوه بر این باید ثابت شود که هدف از ازدواج صرفا دریافت اقامت اروپا نیست و با ارائه مدارک به سفارت این موضوع بررسی می گردد.

اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

یکی از روش های سریع برای گرفتن اقامت اروپا،از طریق تمکن مالی می باشد. تمکن مالی این گونه است که متقاضی بدون نیاز به کار کردن در کشور مقصد می تواند به راحتی زندگی خود را اداره کند.

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

برای این امر فرد متقاضی باید گردش حساب خود را به همراه سایر مدارک برای بررسی به سفارت آن کشور ارائه کند. برای اثبات این موضوع هم متقاضی می تواند درآمد دریافتی خود از طریق سود سرمایه سپرده گذاری و یا سهام شرکت و حقوق بازنشتگی را ارائه دهد.

بیشتر بخوانیم :  معرفی جاذبه های گردشگری فرانکفورت آلمان

به عنوان مثال برای اقامت تمکن مالی کشور اتریش فرد با ارائه گردش حساب ۳ ماهه آخر خود در صورت دارا بودن شرایط ویزای موقت ۳ ماهه اتریش را دریافت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳