5 نکته درباره غذا خوردن در اسپانیا

باورهای غلط زیادی درباره غذاهای اسپانیایی وجود داره. از اینکه اسپانیایی ها عاشق غذاهای فلفلی هستن گرفته تا اینکه پائلا محبوب ترین غذای کشور اسپانیا هستش! در واقع به مهاجران اطلاعات غلط زیادی در اینباره داده شده. در اینجا ما ۵ نکته درباره غذا خوردن در اسپانیا رو بهتون میگیم:

 

۱٫در انتخاب میز خود باهوش باشید!

غذاخوری ها در فضای باز بسیار در اسپانیا رایج هستند و مسلما کسانی که زودتر برسن، بهترین میز رو گیر میارن و بهتر سرویس دهی میشن. اگر فضای داخلی رو انتخاب کنین، ممکنه صندلی گیرتون نیاد و یه جورایی فضای رسمی تری داره. قیمت ها و منو نسبت به جایی که واسه نشستن انتخاب می کنین، متغیره، پس واسه انتخاب جا باهوش باشین. اگه داخل بشینین ، ممکنه مجبور بشین ایستاده از سلف سرویس استفاده کنین و اگه بیرون رو انتخاب کنین ، باید هزینه اضافی برای سرویس دهی رو بپردازین.

رستوران های اسپانیا

 

۲٫برای انتخاب جا از منو کمک بگیرید!

به ویژه در مناطق توریستی، از میزهای معمولی استفاده نکنین. اگه میخواین طعم غذاهای محلی رو بچشین، میزهای ویژه اسپانیایی ها که در منو مشخص شده رو انتخاب کنین. یه نکته دیگه اینه که ترجمه همه چیز در منو با عکس اومده. جاهایی که با عکس غذا مشخص شده ، مختص توریست هاست چون افراد محلی نیازی به ترجمه ندارند.

بیشتر بخوانیم :  آب و هوای اسپانیا چطوره!

غذاهای اسپانیایی

 

۳٫برای انتخاب غذا وقت رو تلف نکنید!

گارسون به محض نشستن به شما پیشنهاد نوشیدنی میده. بهتره سریع به لیست نوشیدنی ها نگاهی بندازین و یکی رو انتخاب کنین. آب در اسپانیا مجانی نیست و باید بین گزینه گازدار و بدون گاز یکی رو انتخاب کنین.

اسپانیا

 

۴٫شما میتونین در  رستورانهای اسپانیا از خدمات رایگان بهره مند بشین!

بستگی داره کجا باشین، در رستوران ها به شما زیتون، چیپس و یا حتی تاپاس رو رایگان میدن. در برخی رستورانها به شما یه میان وعده و نوشیدنی هم برای شما میارن. معمولا در منو غذاهای رایگان رو مینویسن.

مهاجرت به اسپانیا

 

۵٫بهتر است با ۴ نفر یا بیشتر به رستوران بروید!

یکی از به صرفه ترین روش ها برای غذا خوردن در اسپانیا اینه که گروهی به رستوران برین. به غذاهایی که برای گروه های ۴ نفر به بالا میارن پلاتوس میگن. بهتره اونقدری سفارش بدین که مطمئنین میتونین بخورین. سایز ظرف های گروهی فرق داره، پس از یک نوع مقداری سفارش بدین و اگه گرسنه بودین باز هم سفارش بدین.

بیشتر بخوانیم :  آشنایی با تفریحات اسپانیا!

اسپانیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳