صنایع الکترونیک آلمان

اگر دقت کرده باشید یکی از مهم ترین و پرکاربردترین بخش های اقتصاد هر کشور، صنعت آن کشور است در مورد کشور آلمان هم همینطور. صنعت در آلمان نیز نقش مهمی در اقتصاد این کشور و معیشت مردم آن ایفا می کند، به همین دلیل است که صنعت در کشور آلمان اهمیت بسزایی دارد و دولت آلمان، همواره به فکر حمایت از سرمایه گذاران این حوزه است. اگر شما نیز می خواهید درباره صنعت در آلمان بیشتر بدانید، با سایت eurovisa24 همراه باشید. چنانچه قصد سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت دائم در هر زمینه ای را دارید میتوانید با مشاوران یورو ویزا۲۴ در این خصوص مشاوره نمایید.

صنایع سنگین آلمان

صنایع سنگین آلمان

در کشور آلمان چون موضوع صنعت به خوبی جا افتاده و پیشرفت خوبی داشته است، سرمایه گذاران خارجی پروژه‌ های بسیاری را به دست گرفته‌ اند و نتیجه خوبی را برای خود رقم زده اند. با توجه به گزارشات بدست آمده از سال ۲۰۱۶، این کشور سومین صادرکننده کالا و خدمات در جهان محسوب می شود و از جمله مهم ترین آنها می توان به صنعت خودرو، حمل‌ و نقل هوایی، انرژی و فناوری‌ های زیست‌ محیطی اشاره کرد و لازم بذکر است که صنعت آلمان یکی از موضوعات مهم برای اقامت افراد در آلمان می باشد.

بیشتر بخوانیم :  سطح زبان آلمانی مورد نیاز برای اقامت آلمان

در کشور آلمان همانند کشور ایران شهرهای صنعتی بسیاری وجود دارد که از جمله مهم ترین آنها می توان به شهرهای هانور، مونیخ، فرانکفورت و اشتوتگارت اشاره کرد و همچنین نیز در شرق آلمان از جمله زاکسن، ساکسونی-آنهالت و تورینگن، عمدتا در مناطق لایپزیگ، درسدن، هاله و چنزیت چندین شهرک صنعتی هم وجود دارد که بسیاری از جوانان را مشغول به کار کرده است. در قسمت زیر به برخی از صنایع آلمان اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

صنایع خودرو، ماشین‌آلات و حمل‌ و نقل هوایی

یکی از مهم ترین صنایع آلمان که سرمایه گذاری خوبی بروی آن شده است، صنایع خودرو و ماشین آلات می باشد. این صنعت مهم و پر درآمد برای ۶۴۱۹ فرد شغل ایجاد کرده است و افراد از کشورهای دیگر بر این تلاش اند تا اقامت آلمان را بگیرند و به این کار مشغول شوند. این صنعت از مزایای خوبی برخوردار است و ریسکی را شامل نمی شود لازم بذکر است که از نظر تولید و فروش خودرو، آلمانی‌ ها در میان کشورهای اروپایی و آسیایی بالاترین رتبه را دارند و بر اساس تخمین زده شده در سال های گدشته، ۴۳ میلیارد در آمد این صنعت بوده است.

بیشتر بخوانیم :  ﯾﮏ راه ﺳﺮﯾﻊ ﺑﺮاي ﺣﻞ ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻞ اخذ اقامت آلمان از طریق بلو کارت یا کارت آبی

 

صنایع شیمیایی و پزشکی

اگر در اخبار و یا رسانه ها دیده اید، کشور آلمان یکی از کشورهای مهم در حوزه صنایع شیمیایی و پزشکی می باشد و یکی از کشورهای صادر کننده به کشورهای دیگر بشمار می آید. این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی از رتبه و امتیاز خوبی برخوردار است و از نظر میزان فروش محصولات شیمیایی، رتبه سوم را کسب کرده است. این صنعت برای ۳۳۱ هزار نفر شغل ایجاد کرده است و درآمد بسیار خوبی را شامل می شود.

صنایع الکترونیک آلمان

صنایع الکترونیک آلمان

صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات

افرادی که می خواهند در این صنعت مشغول به کار شوند باید مدرک تحصیلی مربوطه را دارا باشند و به صنایع الکترونیک آشنا باشند. از جمله محصولاتی که در این صنایع تولید شده و به کشورهای دیگر صادر می شود شامل لوازم خانگی، تجهیزات فناوری نانو، سیستم‌های اتوماسیون و نورپردازی می باشد. کشور آلمان در حوزه صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات رتبه پنج را کسب کرده است و اکثر شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند شامل ستارت‌ آپ‌ها و شرکت‌ های کوچک و متوسط می باشند.

بیشتر بخوانیم :  چیزهایی که باید در مورد پاسپورت آلمان بدانید .

 

صنایع انرژی و فناوری‌ های زیست‌ محیطی

از میان شرکت های با قدمت زیاد و شرکت های تازه کار، در آلمان شرکت های زیادی هستند که با تولید انرژی سبز و فناوری‌ های زیست‌ محیطی خود در بازارهای جهانی موفقیت چشمگیری کسب نموده اند و خود را به جهانیان ثابت کرده اند. همانطور که می دانید کشور آلمان با تولید برق ۲۰۰ گیگاوات بعنوان یکی ازبزرگترین کشورهای تولید برق در قاره اروپا ثبت شده است و بر این عقیده است که میزان انتشار گازهای گلخانه‌ای را تا ۸۰ درصد کاهش و مصرف انرژی‌های تجدیدپذیر را تا ۶۰ درصد افزایش دهد و همچنین نیز کشور آلمان سرمایه‌ گذاری‌ های بسیاری در زمینه تولید وسایل نقلیه برقی و زیرساخت‌ های مناسب برای شارژ این تولیدات انجام داده است.

صنایع نظامی آلمان

صنایع نظامی آلمان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳