چگونه در سوئد ملک بخریم!

گاهی خرید ملک در سوئد آسان تر از اجاره کردن خانه هستش  چرا که محدودیتی نداره و رند خرید خیلی سریع تر صورت می گیره. با ما باشین تا بهتون بگیم چگونه در سوئد ملک بخریم!

 

خرید ملک در سوئد

معمولا همه ترجیح میدن برای اقامت در سوئد خانه اجاره کنند، چون شرایط از نظر قانونی به نفع مستاجران هستش. خب همین باعث میشه برای اجاره کردن خانه در لیست انتظار قرار بگیرین. به همین دلیله که خرید خانه در سوئد آسان تر هستش. بیشتر مهاجران تصمیم میگرند به جای تعویض خانه اجاره به طور مرتب، یک خانه خوب بخرند.

خرید ملک در سوئد

خرید ملک در سوئد

قیمت ملک در سوئد

قیمت خانه در سراسر کشور متفاوت هستش. قیمت ها در شهرهای بزرگتر سوئد، به طور قابل توجهی از مناطق کم جمعیت شمال سوئد بیشتر هستش. مناطقی مثل جنوب سوئد مثل فالستربو، مالمو، و شهر دانشگاه لاند، محبوب ترین شهرها در بین کسانی هستش که تصمیم به مهاجرت به سوئد رو دارند. یک خانه سه خوابه حدود ۳۰۰۰۰۰ یورو می ارزه. مناطق گرانتری مثل استکهلم، گوتنبرگ و مالمو هم وجود داره که واقعا ارزششو داره. اگر به دنبال خانه های ارزانتری هستین، مناطق کم جمعیت شمال بهترین گزینه برای شما هستش. یک ملک در کنار دریاچه در آرامش شمال حدود ۲۵۰۰۰ یورو ارزش داره.

قیمت ملک در سوئد

قیمت ملک در سوئد

مزایده املاک در سوئد

معمولا یک شو در رزوهای یکشنبه بعدازظهر برگزار میشه که حدود ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول میکشه. تعجب نکنین اگه ۲۰ نفر دیگر هم مث شما برای بازدید از آپارتمانی آمده بودند. اگه به ملکی علاقه دارین، میتونین یک بازدید خصوصی بذارین و بهترین پیشنهاد رو بدین.

بیشتر بخوانیم :  نکات مهم درباره خرید ملک در سوئد!

 

انجمن های مستاجر و مالک

وقتی یک ملک در سوئد میخرین، به ویژه اگر یک آپارتمان باشه، سعی کنین اطلاعاتی در مورد انجمن مستاجر و مالک بدست بیارین تا بتونین مدارک ملک آینده خودتون رو از آن خود کنید. این انجمن ها واقعا مهم هستند چرا اگر مشکلی در ارتباط با همسایه ها داشته باشین و یا بخواین ملک خود رو اجاره بدین، به شما کمک میکنه.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳