نکات مهم درباره خرید ملک در سوئد!

خرید خانه در سوئد خودش به تنهایی یک ماجراجویی هستش. در اینجا به سری مواردی اشاره می کنیم که برای پیدا کردن خانه در سوئد زیبا بدردتون خواهد خورد!نکات مهم درباره خرید ملک در سوئد!

سوئد

سوئد

در سوئد کجا زندگی کنیم؟

سوئد کشوری بزرگ هستش که تقریبا ۲٫۵ برابر انگلیس تخمین زده شده. تعجبی نداره که در مناطق مختلف، شرایط آب و هوایی متغیر هستش. پس اول از همه باید تصمیم بگیرین که در کدام یک از شهرهای سوئد میخواین ملک بخرین. قبل از هر چیز کل کشور سوئد رو بگردین و کشفش کنین. هر چی به سمت جنوب برین، زمین ها مسطح تره و در شمال مناطق کوهستانی بیشتره. در جنوب سوئد جمعیت کمتری نسبت به شمال زندگی می کنن و این باعث تفاوت هزینه ملک در جنوب و شمال سوئد میشه.

آب و هوای سوئد شمالی ، سردتر و برفی تر هستش. مناطق ورزش های زمستانی در مرکز سوئد قرار دارن که معروف ترین مناطق Sälen و Åre هستن. قیمت ملک در این مناطق بیشتره.

بیشتر بخوانیم :  چگونه در سوئد ملک بخریم!

 

موقعیت

علاوه بر این مناطق ، شما باید تصمیم بگیرین که دوس دارین زندگی روستایی و یا شهری رو تجربه کنین. در جنگل، نزدیک دریاچه، نزدیک مناطق اسکی و غیره.. هر منطقه مزایا و معایب خودش رو داره و قیمت هاشون متفاوته. هزینه خانه در مناطق نزدیک تر به آب نسبت به مناطق کم جمعیت بیشتره.

بودجه

یکی از مهمترین سوالات درباره خرید ملک در سوئد این هستش که ما چقدر بودجه میتونین برای خرید صرف کنین! امکانات مالی که توسط بانک های سوئدی ارائه میشه، در حال حاضر محدود به صفر هستش! باری اینکه مشکلی پیدا نکنین، بهتره از قبل درباره بودجه و سرمایه خودتون اطمینان داشته باشین.قیمت املاک در سوئد نسبت به انگلیس کمتر هستش و میتونین یه سرمایه گذاری خوب در این کشور دوست داشتنی داشته باشین.

هزینه خرید ملک در سوئد

بودجه خرید ملک در سوئد

هزینه

شما میتونین یه خانه ارزان داخل شهر با قیمت ۳۰۰۰۰ یورو بخرین البته باید موقعیتشو در نظر بگیرین. خب اگه میخواین یه خانه همه چی تموم بخرین، باید تقریبا ۶۰ تا ۷۰ هزار یورو هزینه کنین. و اگه تصمیم دارین خانه نزدیک به آب تهیه کنین، مسلما هزینه بیشتری باید بدین.

بیشتر بخوانیم :  هزینه خرید ملک در سوئد چقدر است؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

یورو ویزا برای مهاجرت

همیشه می گوییم برای مهاجرت به هر کشور دیگر خوب برسی کنید و دانسته گام بردادید وگرنه …

البته برای هر نوع مشاور های در خصوص سرمایه گذری اقامت و …..

می تونید با ما تماس بگیرید 

بپرسید و دانسته قدم بردارید

۰۹۲۱۹۵۷۹۹۰۳